Plotery laserowe do cięcia i grawerowania
Kontakt
Telefon: 51..........pokaż
Lokalizacja

Lokalizacja

Mazowieckie, Województwo, Polska
ul. Gen. Orlicz-Dreszera 14, 05-825

Pomysł na biznes grawerowanie i cięcie laserem

Pomysł na biznes grawerowanie i cięcie laserem

Sprzedam

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 212
Wyświetlony: 1622
Dodane 2021-03-02 22:12:06
Wygasa: 2037-12-31 00:00:00

Opis

Czy wiesz, że:

Osoby zajmujące się cięciem i grawerowaniem laserem ciągle główkują, jak rozwiązać problem z cięciem sklejki i brzydkim grawerem na przedmiotach.

Nasi klienci śpią spokojnie, bo mają Ploter laserowy Sybil Pro 1390 100W. Szczegóły poznasz poniżej...Czy można w mniej niż jeden dzień nauczyć się obsługi plotera laserowego? Tak, dlatego, że...Doświadczenie związane z ploterami laserowymi oraz wiedzę zdobywamy od 2005 roku i przekazujemy ją Tobie na szkoleniu przy zakupie plotera. Nie jest to 1 godzinne szkolenie i omówienie pobieżnie podstawowych funkcji plotera lub oprogramowania. Szkolenie trwa od 4 do 6 godzin, a w razie potrzeby nawet 8. Podczas szkolenia operator urządzenia sam wykonuje projekt, wycina i graweruje, tak aby mógł tego samego dnia pracować samodzielnie. Przeszkoliliśmy tysiące osób, które obecnie pracują na naszych urządzeniach w Polsce i za granicą, dlatego jesteśmy przekonani że potrafimy również Ciebie wdrożyć w proces cięcia i grawerowania ploterem laserowym i zarazić nową pasją.

Po wielu latach pracy z osobami używającymi ploterów laserowych wiem, że większość osób stawia sobie za cel estetyczne grawerowanie na gadżetach, wykonywanie upominków, bezproblemową pracę na ploterze laserowym oraz osiąganie zysków. Zależy im, żeby Klient był zadowolony, polecał innym i wracał z kolejnym zleceniem. Jeżeli Ty również masz podobne aspiracje to zapoznaj się z poniższym tekstem. Przeczytanie go zajmie Ci kilka minut a korzyści mogą być przeogromne.

Co się stanie, jeżeli zignorujesz ten wartościowy artykuł?

Pomyśl, jeżeli zignorujesz ten praktyczny artykuł musisz się liczyć z takimi konsekwencjami jak brak dostatecznej wiedzy przed zakupem plotera laserowego, brak profesjonalnego szkolenia czy nawet zakup plotera z którym będziesz mieć ciągle problemy spowoduje problemy z którymi będziesz borykać się latami, a wcale nie musi tak być.

Nie musisz się martwić, że napotkasz problemy z ploterem laserowym. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy

Pomimo, że w tym tekście skupiam się na problemach i konsekwencjach mam dla Ciebie dobrą wiadomość, czyli rozwiązanie, które spowoduje, że już następnego dnia możesz cieszyć się z zakupu profesjonalnego plotera laserowego Sybil Po 1390 100 W i samodzielnie go obsługiwać.

Przejdźmy do konkretów, bo wiemy, że tego oczekujesz

Co konkretnie otrzymujesz inwestując w Ploter laserowy Sybil Pro 1390 100W ? Oto lista korzyści:

✔️ Otrzymasz profesjonalne szkolenie, które pozwoli Ci na samodzielną pracę
✔️ Wykorzystasz naszą wiedzę dzięki czemu zaczniesz dostrzegać przyjemność pracy
✔️ Odkryjesz w sobie kreatywność co pozytywnie wpłynie na Twoją wyobraźnię
✔️ Dowiesz się jak dobierać parametry do grawerowania wielu materiałów co bezpośrednio wpłynie na estetykę grawerowania
✔️ Wykorzystasz potencjał plotera laserowego co wpłynie na Twoje zyski
✔️ Dowiesz się jakie najchętniej są wybierane przedmioty do grawerowania to pozwoli Ci skupić się na tych które są najczęściej kupowane i/lub stworzyć własną kolekcję
✔️ Otrzymasz ustawienia do cięcia i grawerowania wielu przedmiotów co pozwoli Ci na szybszą pracę
✔️ Nauczysz się jak obsługiwać oprogramowanie w które wyposażony jest ploter laserowy i będzie możliwe rozpoczęcie pracy już w dniu zakupu
✔️ Otrzymasz kompletne i gotowe do pracy urządzenie to ważne, bo dzięki temu nie ponosisz dodatkowych kosztów
✔️ Pokażemy jak przygotować zdjęcia do grawerowania
✔️ Dowiesz się jak przekształcić szybko zdjęcie na plik wektorowy do cięcia
✔️ Odkryjesz jak pasjonujące jest tworzenie dla innych to pozwoli Ci nabrać jeszcze większych chęci do pracy
✔️ Otrzymasz nasze wsparcie oraz gwarancję dzięki temu będziesz pracować bez obaw

Wszyscy lubimy prezenty, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie coś jeszcze

To nie wszystko, oprócz głównej propozycji mamy dla Ciebie prezenty. Oto lista wartościowych bonusów

Prezent nr 1
Bezpłatne doradztwo w postaci konsultacji telefonicznej w okresie gwarancji

Niech nie zmyli Cię, że jest to BONUS. W rzeczywistości otrzymujesz pełnowartościowy produkt, dzięki któremu w razie problemów możesz do nas zadzwonić,

Prezent nr 2
Na szkoleniu nauczysz się jak skalibrować wiązkę lasera, przekażemy Ci informacje jak prawidłowo zadbać o konserwację plotera laserowego. Będziesz niezależny od serwisu.

Prezent nr 3
Wsparcie online za pomocą programu, który umożliwia, abyśmy widzieli co dzieje się u Ciebie na komputerze

Prezent nr 4
Brak płatnych przeglądów gwarancyjnych.

Konkurencja nie lubi, jak oddajemy coś tak wartościowego jak Szkolenie z zakresu kalibracji optyki za DARMO, lub jeśli nie są wymagane płatne przeglądy gwarancyjne, dlatego pospiesz się zanim zmienimy zdanie pod presją branży.

Prezent nr 5
Będziesz mógł/a pokazać bezpłatnie przez 2 lata od daty zakupu plotera - 50 swoich produktów w serwisie MamDo.pl bez konieczności odświeżania ogłoszenia. Wystarczy, że założysz konto i dodasz ogłoszenia. Jeśli na stronie www którą posiadasz umieścisz link do swojego konta będziesz mógł/a zwiększyć swoją sprzedaż bez pobierania opłat od sprzedaży tak jak to jest praktykowane przez inne serwisy aukcyjne. Dzięki temu Twoje produkty będą bardziej widoczne w internecie.

Tak, wiem, prawdopodobnie zastanawiasz się, ile musisz zainwestować w to urządzenie? Spokojnie, tutaj też Cię pozytywnie zaskoczymy...

Ile wynosi inwestycja w Ploter laserowy Sybil Pro 1390 100W? Normalnie przed pandemią i przed wzrostem kosztów produkcji, różnic kursowych oraz transportu mogliśmy zapewnić że ploter będzie kosztował 33 000zł brutto. Niestety koszty drastycznie wzrosły i planujemy znaczne podwyższenie ceny na ten model plotera, ale w związku z obecną akcją promocyjną stwierdziliśmy, że możemy pozwolić sobie, abyś mógł mieć to innowacyjne urządzenie za jedyne 31 500 zł brutto. Pamiętaj jednak, że w każdym momencie cena może wzrosnąć.

Dlaczego warto podjąć decyzję teraz?

Jeżeli podejmiesz decyzję teraz to zapewnisz sobie niższą cenę.


Dlaczego ta inwestycja jest tak atrakcyjna?

Jeżeli wydaje Ci się, że inwestycja w Ploter laserowy Sybil Pro 1390 jest droga to pomyśl, że za te pieniądze kupisz np. wakacje i odwiedzisz jedno wymarzone miejsce. Zadaj sobie pytanie co będzie lepszą inwestycją?

Wakacje czy ploter laserowy Sybil Pro 1390, który zarobi na kolejne wczasy i będziesz mógł odwiedzić inne wymarzone miejsca?

Nadal się wahasz? Rozumiem to, dlatego przeczytaj o najczęstszych obiekcjach naszych Klientów

Nie jestem najmłodszy, ale czy takie osoby jak ja poradzą sobie z obsługą plotera laserowego co2?

Nic się nie martw, z tego rozwiązania korzystają ludzie w prawie każdym wieku i o różnym poziomie umiejętności. Dlatego tak rozbudowaliśmy system wsparcia, żeby być pomocnym w każdym momencie. Nasz mózg nie lubi nowości, ale gdy już uda mu się opanować coś nowego czujemy wtedy ogromną satysfakcję. Potraktuj spotkanie z ploterem laserowym Sybil Pro 1390 jak wyzwanie.

Tak, z opisu wynika, że Ploter laserowy co2 jest świetnym rozwiązaniem, blokuje mnie jednak cena.

Zgodzę się, że ta kwota może wydawać się nie najmniejsza, ale pomyśl o wszystkich tych rozwiązaniach, które były tańsze, ale kompletnie nie działały. W wielu obszarach nadmierna oszczędność mści się podwójnie.

Bardzo chcę mieć Ploter laserowy co2, ale nie mam obecnie tyle środków.

Rozumiemy Cię, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie alternatywne formy sfinansowania tej inwestycji. Zadzwoń do nas i zapytaj o możliwość leasingu.

Wasza propozycja wydaje się atrakcyjna, nie mam jednak czasu się tym zajmować.

To nic, pomyśl o tym, że możemy pomóc Ci we wdrożeniu. Dodatkowo nasze rozwiązanie wpłynie pozytywnie na ilość czasu dzięki możliwościom automatyzacji.

Na Allegro są tańsze plotery laserowe i też mam oferowane szkolenie i pomoc. Dlaczego mam wybrać Wasze urządzenie skoro jest sporo droższe? Mogę też kupić ploter laserowy bezpośrednio z Chin i ominę zarobek pośredników.

Jeden z naszych Klientów pracuje na 7 naszych ploterach laserowych (zaczynał od modelu o polu roboczym 30x25cm). Jego wiedza i doświadczenie pozwala na to, że może bez problemu kupić samodzielnie ploter laserowy w Chinach, ale słysząc od znajomych, którzy zdecydowali się na taki zakup i jakie mają problemy woli nie ryzykować przestojem produkcji spowodowanych awarią. Owszem na Allegro są tańsze plotery o podobnych parametrach. Nie zapominajmy o tym, że Chiny słyną z kopiowania oryginalnych produktów np: NIKE. Tylko naiwna osoba myśli, że nie podrabiają również produktów rodzimych.Niestety osoba kupująca nie bierze tego pod uwagę.

W Chinach są firmy, które oferują OEM czyli brand jaki życzy sobie importer. Dla nich nie ma znaczenia jaka nazwa będzie na obudowie. Później okazuje się że np.: chłodnica tuby lasera CW 5200 jest tańsza o 800 zł niż u innych sprzedawców. Owszem jest to możliwe ponieważ cena za nadruk kosztuje niewiele, a podrobiony oryginał może być tańszy od 100-200 dolarów.

Podobnie jest z ploterem laserowym KT-40 lub K40 który można go kupić za "grosze" w porównaniu do innych ploterów o tym samym polu roboczym i podobnych parametrach.

Plotery laserowe wyglądają podobnie, a nawet posiadają identyczne obudowy lecz w środku są inne podzespoły. Prywatny importer z Polski potrafi zamówić ploter w identycznej obudowie kierując się renomą firmy, która sprzedaje plotery w tej samej obudowie. Zazwyczaj taka firma szybko znika z rynku, nikt nie odbiera telefonów i pozostawia Klienta bez żadnej pomocy. Takie plotery oferowane są w dużo niższej cenie i odbiegają jakością. Dodatkowo niejednokrotnie słono płaci za przeglądy gwarancyjne lub traci gwarancję z powodu nie wykonanego przeglądu w wymaganym terminie.

Najlepszym przykładem jest model KT-40 lub K40. Wystarczy poszukać informacji w google, na forach, grupach na FB jakie problemy spotkali użytkownicy. Wielokrotnie lub nagminnie okazuje się, że nabywcy muszą samodzielnie dokonywać przeróbek zanim ploter zacznie działać.

Poświęcony czas i nakład pracy na samodzielną modernizację plotera i niedoróbek fabrycznych zabiera zyski, ale te osoby są szczęśliwi że ploter działa. Nie liczą ile by mogli zarobić decydując się na zakup plotera z którym nie będzie problemów i że otrzymają rzetelną gwarancję i pomoc techniczną. Ważne jest że w końcu działa i to że sami naprawili ploter który będzie pracował przez chwilę lub dłużej. W przypadku pojawienia się kolejnej awarii tracą czas na poszukiwaniu rozwiązania problemów i naprawę przeglądając dziesiątki o ile nie setki postów w internecie.

Uważam, że dziesiątki lub setki godzin spędzonych w internecie poszukując rozwiązania jak doprowadzić ploter laserowy do stanu używalności nie rekompensują poniesionych strat z tytułu odmówionych zleceń. Warto mieć również na uwadze, że w internecie powielane są błędne informacje odnośnie rozwiązania problemu.

Jeśli ktoś lubi problemy i chce eksperymentować zamiast zarabiać i pracować bezawaryjnie "polecamy" taki zakup.

Nasi Klienci pracują bez problemów na ploterach, zarabiają i nie mają czasu żeby napisać opinię. Oto co sądzą zadowoleni klienci

Te osoby już kupiły Ploter laserowy co2. Poznaj opinie osób które znalazły chwilę czasu, aby podzielić się z innymi tym co myślą o naszych ploterach i nie tylko zobacz opinie ploter laserowy Sybil ProCzy Ploter laserowy co2 jest dla każdego?

Nie, ponieważ wiele osób tak bardzo kocha swoją pracę i nawet jeśli mogłyby zarabiać 2 lub 3 razy więcej to i tak jej nie zmienią. Są też osoby, które boją się zmian np: pomalowanie ścian, przestawienie mebli w mieszkaniu będzie dla nich katastrofą i wydarzeniem roku, które zapamiętają na kilka lat. Najbardziej skorzystają osoby, które coś chcą zmienić w swoim życiu zawodowym lub planują wprowadzić do swojej oferty nowe produkty.

Komu szczególnie polecamy inwestycję w Ploter laserowy Sybil Pro 1390 W?
Będzie to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli:


✔️ jeśli zajmujesz się scrapbookingiem
✔️ potrafisz projektować
✔️ jesteś elektrykiem
✔️ prowadzisz agencję reklamową
✔️ grawerujesz pieczątki
✔️ chcesz zająć się cięciem grawerowanie sklejki, filcu lub tkanin
✔️ potrzebujesz stworzyć własne tabliczki opisowe
✔️ obsługujesz branżę ślubną
✔️ lubisz tworzyć nowe rzeczy
✔️ jesteś wypalona/y w swojej branży i szukasz czegoś nowego
✔️ nie masz pojęcia o grafice, projektowaniu, ale chcesz się nauczyć

Ile wynosi obecnie inwestycja w Ploter laserowy co2 Sybil Pro 1390 100W? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. W związku z akcją promocyjną obniżyliśmy jego cenę z 33 000 zł do 31 500 zł brutto.


Nadal się zastanawiasz lub potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń (22) 728 06 80 lub 512 44 00 94

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

PS. Pomyśl o Ploterze laserowym Sybil Pro 1390 100 W jak o inwestycji w swoją przyszłość, a także o tym że dzięki naszemu ploterowi laserowemu co2 możesz pozbyć się problemów z cięciem, brzydkim grawerem na przedmiotach i uczynić swoją pracę estetyczną i jeszcze bardziej wydajną zwiększając swoje zyski.


Jeśli potrzebujesz mniejszego i tańszego plotera laserowego do cięcia i grawerowania lub materiałów do grawerowania odwiedź nas koniecznie na https://sklep.europlotery.com Znajdziesz tam filmy z pracy lasera posegregowane tematycznie według różnych materiałów, cenne informacje, specyfikację oraz ceny.

Dla osób poszukujących większej wiedzy przygotowaliśmy specjalny artykuł, który odwiedziło ponad 21 000 osób
Jaki kupić ploter laserowy?

Dziękujemy że przeczytałeś/aś do końca nasz artykuł.
Pozdrawiamy

Inne ogłoszenia tego użytkownika